Dezinfekcia priestorov

AXALL Protiplesňový antibakteriálny prostriedok

AXALL Protiplesňový antibakteriálny prostriedok účinne bojuje proti hubám, plesniam, perfektne dezinfikuje a je fungicidný.

Je ekologicky odbúrateľný. Nezaťažuje životné prostredie a nie je toxický. Je vhodný k použitiu predovšetkým tam, kde sa vytvorí alergénne prostredie. Jeho použitím sa eliminujú roztoče. Nebudete tak vystavení dýchaniu výtrusov.

Je možné použiť na murivo, štuk, tapety. Výhody sú predovšetkým, že je bez zápachu, bez farby a bez éterických olejov. Vďaka vodou riediteľným peroxidom a aktívnemu striebru, okamžite ničí huby a výtrusy roztočov.

Produkt je zalistovaný u VAH : neobsahuje chlór, alkohol a je biocidný. Nespôsobuje alergie. Je niekoľko násobne účinnejší ako prostriedky obsahujúce chlór.

Dezinfekcia vzduchu a priestorov

MY RIEŠIME PRÍČINU – NIE LEN NÁSLEDKY!

DEZINFEKCIA VZDUCHU A PRIESTOROV
Likvidácia vírusov, bakterií, plesní a húb
 schválenými nemeckými materiálmi Špecializujeme se na Dezinfekciu vzduchu, priestorov a povrchov hlavne proti virusom, baktériám, plesniam a hubám. Používame vysoko kvalitné nemecké materiály, ktoré likvidujú vírusy ako je SARS, HIV, Hepatitis B+C, H5N1/H1N1, baktériam Escherichia Coli, Pseudomonas, Enterococci, Staphylococcus, Listeria, Salmonellae, Proteus, Shigellae, MRSA a mnohé ďalšie.

Aplikáciu týchto látok je možné použiť v technických, skladových priestoroch, administratívnych priestoroch, školách, škôlkach, zdravotníckych zariadeniach, opatrovateľských domoch, obytných domoch, kostoloch. Ďalej je možné aplikovať tieto ochranné nástreky v prostredí hromadnej prepravy osôb ako sú vlaky, autobusy a iné. Týmto postrekom bolo úspešne ošetrené už mnoho objektov, hlavne v Spolkovej republike Nemecko, kde je sídlo výrobcu a dodávateľa tohto dezinfekčného prostriedku. Aplikácia tohto prostriedku bola napríklad využitá pri ošetrení priestorov letiska vo Frankfurte nad Mohanom.
Aplikácia postreku sa vykonáva elektrickými a mechanickými rozprašovačmi – vyškolenými pracovníkmi, v súlade s pravidlami stanovených hygienických noriem BOZP a ochrany životného prostredia. Jediné prevádzkové obmedzenie je, že po dobu aplikácie postreku je nutné krátkodobé opustenie ošetrovaných priestorov na neodkladne nutnú dobu zásahu ošetrenia.
V prípade záujmu o zabezpečenie hygienického ošetrenia priestorov sme pripravení k realizácii v najbližšom možnom termíne. Cena je stanovená vždy individuálne na základe veľkosti ošetrovanej plochy a technických podmienok klienta v mieste aplikácie.

LIKVIDÁCIA VÍRUSOV, BAKTÉRIÍ, PLESNÍ

Na báze Bio zložiek bol vyvinutí organický prostriedok, ktorý skutočne dokáže úspešne ničiť vírusy, baktérie, plesne a zároveň je pre ľudí a zvieratá celkom neškodný. Po aplikácii prípravku AXALL Dezinfekcia priestorov, vo forme aerosolu, dôjde k vytvoreniu ochranného filmu na ošetrenom povrchu (stropy, múry, dvere, regály, podlahy, stoly atd.).
Ochranný film
– čiastočky ionizovaného striebra likvidujú vírusy, baktérie a plesne
– pôsobí dlhšiu dobu, t.j. 4 až 8 týždňov po aplikácii, je netoxický,
bez zápachu
– nie je škodlivý pre ľudí ani zvieratá, je biologicky odbúrateľný

V porovnananí s inými technológiami je naša – vďaka svojmu dlhodobému účinku najvýhodnejšou variantou.

Odporúčame každému klientovi, nech sám zváži, či je pre neho výhodnejšie objednávať opakovane dezinfekciu, která nie je trvalá a má slabšie účinky, ako priestory ošetriť  dôkladne – s kvalitnými materiálmi s dlhodobou účinnosťou.

Antibakteriálne prostriedky AXALL

Certifikát antibakteriálnych prostriedkov AXALL

Ukážka dezinfekcie v praxi